Filtru produse
Virutex furtun aspirator cu racord de 3 m
Furtun aspirator de 3 m cu racord
Stoc Producător
199,98 RON + TVA
(241,98 RON)
Virutex ghidaj la 45°
Ghidaj la 45°pentru freza manuală FR192N
Stoc Producător
71,97 RON + TVA
(87,09 RON)
Virutex GR120P mașină de rindeluit
Rindea manuală ergonomică chiar și pentru suprafețe speciale.
| Configurare | Mașină de rindeluit |
| Putere motor | 900 W |
| Lățimea de rindeluire | 82 mm |
| Adâncimea de rindeluire | 0 - 4 mm |
| Adâncimea maximă a falțului | 25 mm |
Stoc Producător
2.102,11 RON + TVA
(2.543,55 RON)
VIRUTEX Inel de copiere diametru de 16 mm pentru șablonul PL11
Inel de copiere pentru șablonul PL11
D1 = 16 mm
D2 = 60 mm
| Diametru (D) | 60 mm |
| Diametru alezaj (B) | 16 mm |
Stoc Producător
47,19 RON + TVA
(57,10 RON)
Virutex Inel de copiere - D30x10 mm
Inel de copiere universală de 30 mm pentru șablonul de frezat blaturi de lucru.
| Diametru (D) | 60 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
Stoc
47,19 RON + TVA
(57,10 RON)
Virutex Inel de copiere de 34 mm pentru șablonul PL11
Inel de copiere pentru șablonul PL11
D1 = 34 mm
D2 = 60 mm
Stoc Producător
47,19 RON + TVA
(57,10 RON)