Filtru produse
Virutex Kit accesorii aspirator (AS182K…AS382L)
Kit accesorii aspirator (AS182K…AS382L)
Stoc Producător
744,89 RON + TVA
(901,32 RON)
Virutex Kit accesorii aspirator (ASC482U, ASC682)
Kit accesorii aspirator (ASC482U, ASC682)
Stoc Producător
315,23 RON + TVA
(381,42 RON)
Virutex LB31E Mașină de șlefuit cu bandă
Mașină de șlefuit cu bandă
| Configurare | Șlefuitor cu bandă |
| Putere motor | 1200 W |
| Dimensiunea benzii abrazive | 690 x 100 mm |
| Suprafața de șlefuire | 175 x 100 mm |
| Viteza benzii abrazive | 420 m/perc |
Ultimele 1 buc pe stoc
1.821,13 RON + TVA
(2.203,57 RON)
Virutex LB31EA Mașină de șlefuit cu bandă și exhaustor
Mașină de șlefuit cu banda cu extractor de praf pentru degrosare si nivelare
| Configurare | Șlefuitor cu bandă |
| Putere motor | 1200 W |
| Dimensiunea benzii abrazive | 690 x 100 mm |
| Suprafața de șlefuire | 175 x 100 mm |
| Viteza benzii abrazive | 420 m/perc |
Ultimele 1 buc pe stoc
1.976,55 RON + TVA
(2.391,62 RON)
Virutex LPC97S Slefuitor de perete cu tija lunga
Slefuitor de perete cu tija lunga
| Configurare | Șlefuitor perete |
| Putere motor | 550 W |
| Diametrul discului de șlefuit | 225 mm |
Stoc Producător
2.759,64 RON + TVA
(3.339,16 RON)
Virutex LPM97S Șlefuitor de perete mediu uscat
Șlefuitor de perete mediu uscat
| Configurare | Șlefuitor perete |
| Putere motor | 1200 W |
| Diametrul discului de șlefuit | 225 mm |
Stoc Producător
1.966,99 RON + TVA
(2.380,06 RON)
Virutex LR284R mașină de șlefuit ușoară cu vibrații
Mașină de șlefuit cu vibrații ușoară cu talpă mărită.
| Configurare | Șlefuitor cu excentric |
| Putere motor | 180 W |
Stoc Producător
770,13 RON + TVA
(931,85 RON)
Virutex LR46L mașină de șlefuit cu vibrații
Mașină de șlefuit cu vibrații de inalta performanta.
| Configurare | Șlefuitor cu excentric |
| Putere motor | 370 W |
Stoc Producător
1.144,94 RON + TVA
(1.385,38 RON)
Virutex LR84H mașină de șlefuit cu vibrații mini
Slefuitor usor si puternic, mini, multifunctional.
| Configurare | Șlefuitor cu excentric |
| Putere motor | 180 W |
Stoc Producător
695,38 RON + TVA
(841,41 RON)
Virutex LRE46L mașină de șlefuit cu vibrații reglabil electronic
Mașină de șlefuit cu vibrații reglabil electronic de înaltă performanță.
| Configurare | Șlefuitor cu excentric |
| Putere motor | 370 W |
Stoc
1.227,76 RON + TVA
(1.485,59 RON)