Filtru produse
Virutex LRE84H Mini mașină de șlefuit cu vibrații cu reglaj electronic
Mini mașină de șlefuit cu vibrații cu reglaj electronic
| Configurare | Șlefuitor cu excentric cu talpă interschimbabilă |
| Putere motor | 180 W |
Ultimele 1 buc pe stoc
704,77 RON + TVA
(852,77 RON)
Virutex LRT84H Mini mașină de șlefuit cu vibrații cu reglaj electronic
Mini mașină de șlefuit cu vibrații cu reglaj electronic
| Configurare | Șlefuitor cu excentric |
| Putere motor | 180 W |
| Diametrul discului de șlefuit | 125 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
811,58 RON + TVA
(982,01 RON)
Virutex Menghină MR81B
Dispunerea bacurilor de strângere permit poziționarea și fixarea pieselor de prelucrat în mai multe moduri.
Ultimele 1 buc pe stoc
343,38 RON + TVA
(415,49 RON)
Virutex Netspray
Spray ,soluție pentru mai multe utilizări
Stoc Producător
76,02 RON + TVA
(91,98 RON)
Virutex PAE85T Rotunjire muchie la capăt
Rotunjire muchie la capăt pentru finisarea perfectă a colțurilor drepte sau curbe
Stoc Producător
23.054,81 RON + TVA
(27.896,32 RON)
Virutex Pană de fixare cuțit
Pană de fixare cuțit pentru CE53S
| Tip cuțit / plăcuță | Pană de fixare cuțit Virutex |
Stoc Producător
129,07 RON + TVA
(156,17 RON)
Virutex Pană de fixare cuțit (set de 2buc)
Pană de fixare cuțit (set de 2 buc) pentru CE24E, CE35E, CE89E és CE96H
| Tip cuțit / plăcuță | Pană de fixare cuțit Virutex |
Stoc Producător
81,67 RON + TVA
(98,82 RON)
Virutex PD52X termosuflantă
ideal pentru îndepărtarea vopselei și a lacului
| Configurare | Suflantă aer cald |
| Putere motor | 1500 W |
| I. Temperatură | 300 °C |
Stoc
499,08 RON + TVA
(603,89 RON)