Filtru produse
Virutex RP28 dispozitiv de tuns
Dispozitiv de tuns surplus abs
Stoc Producător
110,06 RON + TVA
(133,17 RON)
Virutex RT188VJ mașină de șlefuit oscilant de productivitate mare
Cel mai puternic șlefuitor excentric de pe piață
| Configurare | Șlefuitor cu excentric |
| Putere motor | 900 W |
| Diametrul discului de șlefuit | 150 mm |
Stoc Producător
1.915,44 RON + TVA
(2.317,68 RON)
Virutex RTE146L Mașină de șlefuit oscilant cu vibrații
Mașină de șlefuit oscilant pentru lustruire si finisare
| Configurare | Șlefuitor cu excentric |
| Putere motor | 350 W |
| Diametrul discului de șlefuit | 150 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
1.102,94 RON + TVA
(1.334,56 RON)
Virutex RTE46L mașină de șlefuit oscilant
Mașină de șlefuit oscilant pentru lustruire si finisare.
| Configurare | Șlefuitor cu excentric |
| Putere motor | 350 W |
| Diametrul discului de șlefuit | 150 mm |
Stoc Producător
1.102,94 RON + TVA
(1.334,56 RON)
Virutex RTE84H Mini șlefuitor excentric
Mini șlefuitor excentric
| Configurare | Șlefuitor cu excentric |
| Putere motor | 180 W |
| Diametrul discului de șlefuit | 125 mm |
Stoc Producător
665,81 RON + TVA
(805,63 RON)
Virutex RV170U Set de accesorii pentru rame mai late de 68 mm
Stoc Producător
4.782,39 RON + TVA
(5.786,69 RON)
Virutex Sac de colectare textil (ASC682)
Sac de colectare textil pentru aspiratorul ASC682
Stoc Producător
91,15 RON + TVA
(110,29 RON)
Virutex sac filtru de hârtie de 10 buc pentru ASC482U
sac filtru de hârtie de 10 buc pentru ASC482U
Stoc Producător
153,04 RON + TVA
(185,18 RON)
Virutex sac filtru de hârtie de 10 buc pentru ASM582T
sac filtru de hârtie de 10 buc pentru ASM582T
Stoc Producător
137,09 RON + TVA
(165,88 RON)
Virutex SC324Y Fierăstrău pendular
Fierăstrău pendular pentru tăiere precisă, fără rupere
| Putere motor | 650 W |
| Grosime maximă de tăiere în lemn | 100 mm |
Stoc Producător
1.019,60 RON + TVA
(1.233,72 RON)