Filtru produse
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 10x15x57,5 RH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10x25 mm |
Stoc Producător
172,30 RON + TVA
(208,48 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 10x15x70 LH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x38 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
Stoc Producător
172,30 RON + TVA
(208,48 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 10x15x70 RH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x38 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Stoc Producător
172,30 RON + TVA
(208,48 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 10x20x57,5 LH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10x20 mm |
Stoc Producător
172,30 RON + TVA
(208,48 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 10x20x57,5 RH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10x20 mm |
Stoc Producător
172,30 RON + TVA
(208,48 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 10x20x70 LH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x33 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
Stoc Producător
172,30 RON + TVA
(208,48 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 10x20x70 RH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x33 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Stoc Producător
172,30 RON + TVA
(208,48 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 8x12x57,5 LH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10x28 mm |
Stoc Producător
164,41 RON + TVA
(198,94 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 8x12x57,5 RH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10x28 mm |
Stoc Producător
164,41 RON + TVA
(198,94 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 8x12x70 LH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x41 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
Stoc Producător
164,41 RON + TVA
(198,94 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 8x12x70 RH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x41 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Ultimele 2 buc pe stoc
164,41 RON + TVA
(198,94 RON)
CMT Burghiu cu zencuitor pentru mașina de găurit multiplu, 8x13x57,5 LH
Pentru realizarea găurilor înfundate pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10x27 mm |
Stoc Producător
164,41 RON + TVA
(198,94 RON)