Filtru produse
02. Tubulatură exhaustare Ø= 60 mm
| Diametru interior | 60 mm |
02. Virutex FR129VB Mașină de frezat pentru feronerie uși și ferestre
Instalarea balamalelor ascunse în modul rapid și într-un singur pas
| Configurare | Freză feronerie |
| Putere motor | 1000 W |
| Dimensiune pensetă | 8 mm |
02. Virutex PEB250TA mașină de aplicat folie cant
|
Virutex PEB250 TRM este o mașină manuală de aplicat folie cant, montată pe masă, cu suport pentru rola ABS,cu o unitate de frezare la nivel, tăiere la capăt și reglaj de temperatură.si viteză |
| Grosimea cantului | 0,4 - 3 mm |
| Lațimea cantului | 10 - 45 mm |
| Viteză de avans | 2 / 4 / 5 / 6 m/min |
02. Virutex PFE60 șablon de asamblat blat de bucătărie de la 420 mm până la 650 mm
Șablon precis și concis din material fenolic de 12 mm grosime. Special pentru tăierea și asamblarea blaturilor de lucru de la 420 mm până la 650 mm lățime. Unghiul de asamblare poate fi de 45º sau 90º.
02. Virutex SR165 Fierăstrău circular manual
Ferăstrău circular de mână ușor și puternic
| Configurare | Fierăstrău circular |
| Putere motor | 1200 W |
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 54 mm |
| Dimensiunea pânzei de ferăstrău | 165 x 20 mm |
02. Virutex TS33W Fierăstrău circular unghiular
| Configurare | Fierăstrău circular unghiular |
| Putere motor | 1500 W |
| Diametrul pânzei de fierăstrău | 300 mm |
| Tăiere la 0 ° x 0 ° | 160 x 95 mm |
02.CMT Push&Lock burghiu pentru carote
02.P+ FM350C-1900H exhaustor mobil tip ciclon 2,2 kW
Aspirator de praf puternic, mobil, cu tehnologie ciclonică, cu o putere de 3 CP (2200 W) și un debit de aer de 1250 m³/oră. Potrivit pentru conectarea a două mașini, cu filtrare cu cartuș de 1 micron și un recipient de colectare robust. Ideal pentru ateliere mici și mijlocii pentru aspirarea prafului de lemn, metal sau industrial.
| Motor | 2,2 kW |
| Capacitate de absorbție | 1250 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 2 buc |
| Număr filtre | 1 buc |
02.Tarif expres pentru constatarea si repararea sculelor de mana, 2-5 zile lucrătoare, în caz de defecțiune în afara perioadei de garanție
În cazul unei taxe expres (2-5 zile lucrătoare), costul depanării și reparației de urgență se adaugă la alte taxe de service. Mai multe detalii în descriere!
02.Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.80
| Granulație | P 80 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
03. OMAS Set plăcuțe profil rustic pentru 70000W
| Număr muchie (Z) | 1buc |