Descriere
Caracteristici tehnice: -Otel HS super rezistent. - Centrare precisă -2 muchii de tăiere (Z2). -2 spirale - Performanță de tăiere pe termen lung.
Parametrii
| Diametru sculă (d) | 6 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x35 mm |
| Muchie tăietoare (I) | 15 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 95 mm |
| Lungime sculă fără partea filetată (LB) | 60 mm |
| Material muchie tăietoare | HSS oțel rapid |
| Configurare ax | secțiune transversală a cercului aplatizat |
| Configurare | Burghiu elicoidal de duritate mare |
| Categoria de produse | 515 |
Pagina de catalog
