| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Sens de rotație: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 5x35x70 DR
|
314.050.41
|
5 mm
|
Dreapta (RH)
|
|
Stoc Producător
|
115,82 RON + TVA ( 140,14 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 5x35x70 STG
|
314.050.42
|
5 mm
|
Stânga (LH)
|
|
Stoc Producător
|
115,82 RON + TVA ( 140,14 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 6x35x70 DR
|
314.060.41
|
6 mm
|
Dreapta (RH)
|
|
Stoc Producător
|
122,92 RON + TVA ( 148,73 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 6x35x70 STG
|
314.060.42
|
6 mm
|
Stânga (LH)
|
|
Stoc Producător
|
122,92 RON + TVA ( 148,73 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 7x35x70 DR
|
314.070.41
|
7 mm
|
Dreapta (RH)
|
|
Stoc Producător
|
130,72 RON + TVA ( 158,17 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 7x35x70 STG
|
314.070.42
|
7 mm
|
Stânga (LH)
|
|
Stoc Producător
|
130,72 RON + TVA ( 158,17 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 8x35x70 DR
|
314.080.41
|
8 mm
|
Dreapta (RH)
|
|
Stoc Producător
|
131,76 RON + TVA ( 159,43 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 8x35x70 STG
|
314.080.42
|
8 mm
|
Stânga (LH)
|
|
Stoc Producător
|
131,76 RON + TVA ( 159,43 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 10x35x70 DR
|
314.100.41
|
10 mm
|
Dreapta (RH)
|
|
Stoc Producător
|
149,17 RON + TVA ( 180,49 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 10x35x70 STG
|
314.100.42
|
10 mm
|
Stânga (LH)
|
|
Stoc Producător
|
149,17 RON + TVA ( 180,49 RON )
|
Descriere
Burghiu pentru mașina de găurit multiplu. Pentru panouri cu grosimea de până la 20 -30 mm.
Parametrii
| Diametru de prindere (S) | 10x26 mm |
| Muchie tăietoare (I) | 35 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr muchii tăietoare (Z) | 2 buc |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Configurare ax | secțiune transversală a cercului aplatizat |
| Configurare | Burghiu pentru gaură străpunsă pentru mașină de găurit multiplu |
| Categoria de produse | 314,41/42 |
Pagină catalog
