| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Sens de rotație: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 5x27x57,5 DR
|
313.050.41
|
5 mm
|
Dreapta (RH)
|
|
Stoc Producător
|
109,75 RON + TVA ( 132,80 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 5x27x57,5 STG
|
313.050.42
|
5 mm
|
Stânga (LH)
|
|
Stoc Producător
|
109,75 RON + TVA ( 132,80 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 8x27x57,5 DR
|
313.080.41
|
8 mm
|
Dreapta (RH)
|
|
Stoc Producător
|
129,24 RON + TVA ( 156,39 RON )
|
||
|
CMT Burghiu pentru gaură străpunsă, pentru mașină de găurit multiplu, 8x27x57,5 STG
|
313.080.42
|
8 mm
|
Stânga (LH)
|
|
Stoc Producător
|
129,24 RON + TVA ( 156,39 RON )
|
Descriere
Burghiu pentru mașina de găurit multiplu. Pentru panouri cu grosimea de până la 20 -30 mm.
Parametrii
| Diametru de prindere (S) | 10x26 mm |
| Muchie tăietoare (I) | 27 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 57,5 mm |
| Număr muchii tăietoare (Z) | 2 buc |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Configurare ax | secțiune transversală a cercului |
| Configurare | Burghiu pentru gaură străpunsă pentru mașină de găurit multiplu |
| Categoria de produse | 313,41/42 |
Pagină catalog
