| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Ambalare: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Pânză de fierăstrău pendular pentru decupări tăiere dreaptă brută, I = 75
|
JT144D-5
|
5 buc/pachet
|
|
Stoc Producător
|
20,27 RON + TVA ( 24,53 RON )
|
||
|
CMT Pânză de fierăstrău pendular pentru decupări tăiere dreaptă brută, I = 75
|
JT144D-25
|
25 buc/pachet
|
|
Stoc Producător
|
85,59 RON + TVA ( 103,56 RON )
|
||
|
CMT Pânză de fierăstrău pendular pentru decupări tăiere dreaptă brută, I = 75
|
JT144D-100
|
100 buc/pachet
|
|
Stoc Producător
|
321,81 RON + TVA ( 389,39 RON )
|
Descriere
Pentru tăierea lemnului de răsinoase esență tare și moale intre 5 si 60 mm, pentru placaj, OSB ,decupări
Parametrii
| Lungime totală (L) | 100 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 75 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 4 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Domeniu de utilizare | Lemn |
| Pentru tăieri drepte grosiere | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență tare | Excelent |
| Pentru tăiere OSB | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Grosimea maximă de tăiere | 5 ~ 60 |
| Categorii de produse | JT144D |
Pagina de catalog
