| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Disc de canelare cu tijă și rulment, I=5
|
923.350.11A
|
|
Stoc Producător
|
201,40 RON + TVA ( 243,70 RON )
|
||
|
CMT Disc de canelare cu tijă și rulment, I=4
|
923.340.11A
|
|
Stoc Producător
|
201,40 RON + TVA ( 243,70 RON )
|
||
|
CMT Disc de canelare cu tijă și rulment, I=3
|
923.330.11A
|
|
Stoc Producător
|
201,40 RON + TVA ( 243,70 RON )
|
Descriere
Utilizarea discurilor CMT cu trei dinți este aproape nesfârșită. Toate au un design anti-recul, vârfuri din carbură cu microparticule și un strat de PTFE antiaderent cu marcaj CMT portocaliu. Frezele pentru caneluri CMT sunt disponibile într-o gamă largă de dimensiuni, are un rulment cu diametrul de 22 mm, adâncime de tăiere de 12,7 mm.
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 47,6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 3 - 5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 58 - 63 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Adâncime de lucru (H) | 12,8 |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe tija sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Geometria vârfului de tăiere | drept |
| Grosime corp sculă (P) | 1,27 mm |
| Grupa de produse | 923A-823B |
Pagină catalog
