Descriere
Gamă largă de aplicații: tăiere în unghi a profilelor metalice neferoase, tăierea plăcilor de gips-carton, materialelor plastice
Parametrii
| Dimensiuni | W= 22 mm |
| Material muchie tăietoare | Bimetal, 8% Cobalt |
| Adâncime de tăiere (I) | 48 mm |
| Sistem de prindere | UNIVERSAL |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 5 buc/pachet |
| Domeniu de utilizare | Lemn și metal |
| Tăieri drepte curate | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență tare | Excelent |
| Pentru tăiere OSB | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului pentru construcții | Excelent |
| Pentru tăiere PAL | Excelent |
| Pentru tăiere tablă | Excelent |
| Pentru tăierea aluminiului și a metalelor neferoase | Excelent |
| Pentru tăierea țevilor | Excelent |
| Pentru tăierea GRP (vată de sticlă), plastic (PP, PE, PVC, PA, PS) | Kiváló |
| Pentru tăiere gips-carton | Excelent |
| Categorii de produse | OMM10 |
Pagina de catalog
