Descriere
Gamă largă de utilizare, tăierea canalelor în elementele de mobilier pentru a face accesibilă priza, tăierea în unghi cu adâncitură, aplicarea profilelor metalice neferoase în gips-carton
Parametrii
| Dimensiuni | W= 42 mm |
| Material muchie tăietoare | Bimetal, 8% Cobalt |
| Adâncime de tăiere (I) | 68 mm |
| Sistem de prindere | UNIVERSAL |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Ambalare | 50 buc/pachet |
| Domeniu de utilizare | Lemn și metal |
| Tăieri drepte curate | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență tare | Excelent |
| Pentru tăiere OSB | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului pentru construcții | Excelent |
| Pentru tăiere PAL | Excelent |
| Pentru tăiere tablă | Excelent |
| Pentru tăierea aluminiului și a metalelor neferoase | Excelent |
| Pentru tăierea țevilor | Excelent |
| Pentru tăierea GRP (vată de sticlă), plastic (PP, PE, PVC, PA, PS) | Kiváló |
| Pentru tăiere gips-carton | Excelent |
| Categorii de produse | OMM35 |
Pagina de catalog
