| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză concavă cu umăr simplu,cu rulment, R=4,8
|
963.048.11
|
25,4 mm
|
11,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
186,07 RON + TVA ( 225,15 RON )
|
||
|
CMT Freză concavă cu umăr dublu,cu rulment, R=4,8
|
964.048.11
|
25,4 mm
|
11,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
188,93 RON + TVA ( 228,60 RON )
|
||
|
CMT Freză concavă cu umăr simplu,cu rulment,, R=8
|
963.080.11
|
31,7 mm
|
14,3 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
221,24 RON + TVA ( 267,70 RON )
|
||
|
CMT Freză concavă cu umăr dublu,cu rulment, R=8
|
964.080.11
|
31,7 mm
|
14,3 mm
|
|
Stoc Producător
|
225,14 RON + TVA ( 272,42 RON )
|
Descriere
Realizați mobilier, uși și dulapuri cu sertare simple sau elegante, folosind frezele concave CMT pentru a decora suprafețe impecabile. Puteți crea un model frumos, tradițional, care are doi umeri, dar dacă utilizați doar o porțiune din freză, puteți crea o margine mai simplă. Aceste scule au un design de protecție împotriva reculului, muchii de tăiere din carbură, un corp special din oțel de înaltă rezistență și o acoperire antiaderentă din PTFE. IMPORTANT: Când înlocuiți rulmentul, instalați întotdeauna șaiba neagră cu partea mai groasă în sus. Asamblarea necorespunzătoare va slăbi șurubul și rulmentul va cădea!
Parametrii
| Lungime totală sculă (L) | 25,8 - 56,9 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe vârful sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Configurare | Concav |
| Rază ( R ) | 4,8 - 8 mm |
| Grupa de produse | 7/8/963 - 7/8/964 |
Pagină catalog
