| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză de rotunjit margini reglabil, cu rulment, R=4,76/45°; S=12,7
|
800.623.11
|
|
Stoc Producător
|
487,27 RON + TVA ( 589,59 RON )
|
||
|
CMT Freză de rotunjit margini reglabil, cu rulment, R=4,76/45°; S=12
|
900.623.11
|
|
Ultimele 2 buc pe stoc
|
487,27 RON + TVA ( 589,59 RON )
|
Descriere
Aceste noi instrumente CMT sunt ideale pentru a crea creații fantastice! Creați un profil cu două margini într-o singură sesiune. Poate fi dublu rotunjit, dublu înclinat la 45 ° sau chiar profil mixt într-un mod ușor și rentabil! În pachet sunt incluse șaibe interschimbabile pentru a ajusta grosimea la material. Poate fi folosit la frezele fixate pe masă. Evitați să îl folosiți în unelte de mână. parametri tehnici -Otel super rezistent. -2 tăișuri de precizie HW (Z2).
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 38,1 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 100 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | Special |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Unghiul de tăiere (A) | 45º |
| Dimensiune piesă de prelucrat (T1) | 31,7 mm |
| Rază ( R ) | 4,76 mm |
| Grupa de produse | 8/900.623 |
Pagină catalog
