| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză din carbură pentru locaș șipcă decorativă, I=19,05; S=12,7
|
880.513.11
|
|
Stoc Producător
|
209,20 RON + TVA ( 253,13 RON )
|
||
|
CMT Freză din carbură pentru locaș șipcă decorativă, I=19,05; S=12
|
980.513.11
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
209,20 RON + TVA ( 253,13 RON )
|
||
|
CMT Freză din carbură pentru locaș șipcă decorativă, I=12,7; S=12,7
|
880.512.11
|
|
Stoc Producător
|
184,34 RON + TVA ( 223,05 RON )
|
||
|
CMT Freză din carbură pentru locaș șipcă decorativă, I=12,7; S=12
|
980.512.11
|
|
Stoc Producător
|
184,34 RON + TVA ( 223,05 RON )
|
||
|
CMT Freză din carbură pentru locaș șipcă decorativă, I=6,35; S=12,7
|
880.511.11
|
|
Stoc Producător
|
177,23 RON + TVA ( 214,45 RON )
|
||
|
CMT Freză din carbură pentru locaș șipcă decorativă, I=6,35; S=12
|
980.511.11
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
177,23 RON + TVA ( 214,45 RON )
|
Descriere
Adăugați o baghetă decorativă din lemn, plastic sau metal pe blaturile acrilice solide, făcându-l și mai elegant și unic. Puteți face trei adâncimi în funcție de înălțimea frezei. Este echipat cu un rulment special Delrin® care protejeaza marginile finisate. Pentru utilizare la freze manuale. parametri tehnici -Otel super rezistent. -2 tăișuri de precizie din carbură (Z2).
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 22,2 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 6,35 - 19,05 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 78,5 - 91 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Adâncime de lucru (H) | 4,76 |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe vârful sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Geometria vârfului de tăiere | drept |
| Grupa de produse | 8/980.51 |