| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză din carbură pentru pervaz și mâner de mobilă, cu rulment, R=9,5-12,7; S=12,7
|
855.805.11B
|
|
Stoc Producător
|
393,19 RON + TVA ( 475,76 RON )
|
||
|
CMT Freză din carbură pentru pervaz și mâner de mobilă, cu rulment, R=9,5-12,7; S=12
|
955.805.11B
|
|
Stoc Producător
|
393,19 RON + TVA ( 475,76 RON )
|
||
|
CMT Freză din carbură pentru pervaz și mâner de mobilă,cu rulment, R=5,5-9,5; S=12,7
|
855.804.11B
|
|
Stoc Producător
|
332,47 RON + TVA ( 402,28 RON )
|
||
|
CMT Freză din carbură pentru pervaz și mâner de mobilă, cu rulment, R=5,5-9,5; S=12
|
955.804.11B
|
|
Stoc Producător
|
332,47 RON + TVA ( 402,28 RON )
|
Descriere
Inițial, aceste instrumente au fost folosite pentru a crea marginile pervazului, dar este folosit și pentru a face mânere canelate pe marginile ușii și a sertarelor. Aceste unelte sunt echipate cu rulmenți pentru lucrul cu șablon curbat și tăieturi drepte de-a lungul riglei. parametri tehnici -Otel super rezistent. -2 muchii de tăiere de precizie HW (Z2).
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 31,7 - 38,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25,4 - 35 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 73 - 85,8 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe tija sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Rază ( R ) | 9,5 - 12,7 mm |
| Rază (R1) | 5,5 - 9,5 mm |
| Grupa de produse | 8/955.8B |
Pagină catalog
