Descriere
Acest nou instrument de modelat de 19 mm este conceput special pentru a decora lambriuri și podelele. Pur și simplu creați o îmbinare de 6,35 mm cu freza CMT 8 / 900.626.11 și apoi frezați profilul cu acest nou instrument în două etape. Este, de asemenea, excelent pentru decorarea de dulapurilor, rafturi, tavan și pereți. parametri tehnici -Otel super rezistent. -2 tăișuri de precizie HW (Z2).
Parametrii
| Lungime totală sculă (L) | 67.7 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Așezarea rulmentului de ghidare | pe vârful sculei |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Unghiul de tăiere (A) | 45° |
| Rază ( R ) | 4 mm |
| Grupa de produse | 8/961.6 |
Pagină catalog
