| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=3,18x12,7; S=6,35
|
199.001.11
|
3,18 mm
|
12,7 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
137,47 RON + TVA ( 166,34 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=6x27; S=6
|
199.060.11
|
6 mm
|
27 mm
|
|
Stoc
|
157,31 RON + TVA ( 190,35 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=6,35x25,4; S=6,35
|
199.008.11
|
6,35 mm
|
25,4 mm
|
|
Stoc Producător
|
150,99 RON + TVA ( 182,69 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=8x32; S=8
|
199.081.11
|
8 mm
|
32 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
242,20 RON + TVA ( 293,07 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=9,5x28,57; S=9,52
|
199.504.11
|
9,5 mm
|
28,57 mm
|
|
Stoc Producător
|
436,50 RON + TVA ( 528,17 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=10x32; S=10
|
199.100.11
|
10 mm
|
32 mm
|
|
Stoc Producător
|
408,44 RON + TVA ( 494,21 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=12x35; S=12
|
199.120.11
|
12 mm
|
35 mm
|
|
Stoc Producător
|
568,26 RON + TVA ( 687,59 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=12,7x31,75; S=12,7
|
199.505.11
|
12,7 mm
|
31,75 mm
|
|
Stoc Producător
|
517,84 RON + TVA ( 626,59 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=15,87x57,15; S=15,87
|
199.509.11
|
15,87 mm
|
57,15 mm
|
|
Stoc Producător
|
1.158,87 RON + TVA ( 1.402,23 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=16x55; S=16
|
199.160.11
|
16 mm
|
55 mm
|
|
Stoc Producător
|
1.158,87 RON + TVA ( 1.402,23 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală cu vârful rotunjit, D=19x57,15; S=19,05
|
199.511.11
|
19 mm
|
57,15 mm
|
|
Stoc Producător
|
1.686,33 RON + TVA ( 2.040,46 RON )
|
Descriere
Vă puteți personaliza ușile, fațadele sertarelor, panourile sau orice suprafață pe care o alegeți cu propriul motiv de frezare. Frezele cu capăt rotund CMT vă permit să gravați pe orice lemn sau produs din lemn. Oferim diametru complet și adâncime de tăiere pentru a obține efectul dorit. Utilizați un șablon personalizat pentru a crea fața ușilor și sertarelor cu adevărat unice. O compoziție specială de carbură super microgranulară a fost creată pentru a produce și menține o muchie ascuțită. Noua spirală cu unghi mic este proiectată special pentru tăierea curată a lemnului și pentru evacuarea eficientă a talasului. Uneltele funcționează mai rece, iar marginile rezistă mai mult.
Parametrii
| Lungime totală sculă (L) | 50,8 - 109,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 19,05 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | carbură solidă |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Configurare | Spiralat |
| Geometria vârfului de tăiere | spirală pozitivă (nu rupe materialul din partea de jos) |
| Metoda de coborâre recomandată | Treptat axial și lateral |
| Rază ( R ) | 1,6 - 9,52 mm |
| Grupa de produse | 199 |
Pagină catalog
