| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=12x32 S=12
|
198.120.11
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
497,92 RON + TVA ( 602,48 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=10x52 S=10
|
198.102.11
|
|
Stoc Producător
|
405,23 RON + TVA ( 490,33 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=10x42 S=10
|
198.101.11
|
|
Stoc Producător
|
402,37 RON + TVA ( 486,87 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=10x32 S=10
|
198.100.11
|
|
Stoc Producător
|
369,37 RON + TVA ( 446,94 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=9,5x28,57 S=9,52
|
198.504.11
|
|
Stoc Producător
|
425,85 RON + TVA ( 515,28 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=8x32 S=8
|
198.081.11
|
|
Stoc Producător
|
251,47 RON + TVA ( 304,28 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=8x22 S=8
|
198.080.11
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
239,78 RON + TVA ( 290,13 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=6x22 S=6
|
198.060.11
|
|
Stoc
|
157,31 RON + TVA ( 190,35 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=6,35x25,4 S=6,35
|
198.008.11
|
|
Stoc Producător
|
137,82 RON + TVA ( 166,76 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=6,35x19,05 S=6,35
|
198.007.11
|
|
Stoc Producător
|
120,06 RON + TVA ( 145,28 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=5x17 S=5
|
198.050.11
|
|
Stoc Producător
|
123,27 RON + TVA ( 149,15 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=4x15 S=4
|
198.040.11
|
|
Stoc Producător
|
101,26 RON + TVA ( 122,53 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=4,76x15,87 S=6,35
|
198.005.11
|
|
Stoc Producător
|
141,72 RON + TVA ( 171,48 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=3x12 S=3
|
198.030.11
|
|
Stoc Producător
|
92,00 RON + TVA ( 111,31 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus D=3,18x12,7 S=6,35
|
198.001.11
|
|
Stoc Producător
|
129,24 RON + TVA ( 156,39 RON )
|
Descriere
Datorită muchiei de tăiere în spirală, care se află în contact constant cu piesa de prelucrat, aceste scule permit o tăiere lină, spre deosebire de sculele convenționale, care sunt în contact intermitent cu piesa de prelucrat. Realizeaza taieri mai curate in materiale: rasinoase, lemn de esenta tare, placaj, composite etc.Aceste noi freze spiralate cu tije de 6 - 8 - 12 mm și 6,35 - 12,7 mm permit utilizarea cu CNC și freze manuale.Testați calitatea extraordinară a acestor freze.
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 3 - 12 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12 - 32 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50 - 90 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1buc |
| Diametru coadă (S) | 3 - 12 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | carbură solidă |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Configurare | Spiralat |
| Geometria vârfului de tăiere | spirală pozitivă (nu rupe materialul din partea de jos) |
| Metoda de coborâre recomandată | Treptat axial și lateral |
| Grupa de produse | 198 |
Pagină catalog
