| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=20x70 S=20 RH DR
|
193.201.11
|
|
Stoc Producător
|
1.949,84 RON + TVA ( 2.359,31 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=20x60 S=20 RH DR
|
193.200.11
|
|
Stoc Producător
|
1.921,78 RON + TVA ( 2.325,35 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=20x60 S=20 LH STG
|
193.200.12
|
|
Stoc Producător
|
1.921,78 RON + TVA ( 2.325,35 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=18x55 S=18 RH DR
|
193.180.11
|
|
Stoc Producător
|
1.446,55 RON + TVA ( 1.750,33 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=16x72 S=16 RH DR
|
193.165.11
|
|
Stoc Producător
|
1.198,72 RON + TVA ( 1.450,45 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=16x55 S=16 RH DR
|
193.160.11
|
|
Stoc Producător
|
1.157,14 RON + TVA ( 1.400,14 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=16x55 S=16 LH STG
|
193.160.12
|
|
Stoc Producător
|
1.157,14 RON + TVA ( 1.400,14 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=16x35 S=16 RH DR
|
193.161.11
|
|
Stoc Producător
|
938,32 RON + TVA ( 1.135,37 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=14x58 S=14 RH DR
|
193.140.11
|
|
Stoc Producător
|
932,69 RON + TVA ( 1.128,56 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=12x52 S=12 RH DR
|
193.122.11
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
663,46 RON + TVA ( 802,79 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=12x42 S=12 RH DR
|
193.121.11
|
|
Stoc Producător
|
623,35 RON + TVA ( 754,26 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=12x35 S=12 RH DR
|
193.120.11
|
|
Ultimele 2 buc pe stoc
|
564,02 RON + TVA ( 682,46 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=12x35 S=12 LH STG
|
193.120.12
|
|
Stoc Producător
|
564,02 RON + TVA ( 682,46 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=10x42 S=10 RH DR
|
193.101.11
|
|
Ultimele 2 buc pe stoc
|
461,71 RON + TVA ( 558,67 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=10x32 S=10 RH DR
|
193.100.11
|
|
Stoc Producător
|
407,74 RON + TVA ( 493,37 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=10x32 S=10 LH STG
|
193.100.12
|
|
Stoc Producător
|
407,74 RON + TVA ( 493,37 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii în sus, D=8x32 S=8 LH STG
|
193.081.12
|
|
Stoc Producător
|
273,48 RON + TVA ( 330,90 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu eliminare așchii sus și jos, D=8x32 S=8 DR
|
193.081.11
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
273,48 RON + TVA ( 330,90 RON )
|
Descriere
Datorită muchiei de tăiere în spirală, care se află în contact constant cu piesa de prelucrat, aceste scule permit o tăiere lină, spre deosebire de sculele convenționale, care sunt în contact intermitent cu piesa de prelucrat. Realizeaza taieri mai curate in materiale: rasinoase, lemn de esenta tare, placaj, composite etc.Aceste noi freze spiralate cu tije de 6 - 8 - 12 mm și 6,35 - 12,7 mm permit utilizarea cu CNC și freze manuale.Testați calitatea extraordinară a acestor freze.
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 8 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 32 - 70 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 80 - 120 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 20 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | carbură solidă |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | LH stănga - RH dreapta |
| Configurare | Spiralat |
| Geometria vârfului de tăiere | spirală pozitivă (nu rupe materialul din partea de jos) |
| Metoda de coborâre recomandată | Treptat axial și lateral |
| Grupa de produse | 190 |
Pagină catalog
