| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=20x102; S=20; RH DR
|
195.202.11
|
|
Stoc Producător
|
2.589,13 RON + TVA ( 3.132,85 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=20x72; S=20; RH DR
|
195.201.11
|
|
Stoc Producător
|
1.981,81 RON + TVA ( 2.397,99 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=20x60; S=20; RH DR
|
195.200.11
|
|
Stoc Producător
|
1.949,84 RON + TVA ( 2.359,31 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=20x60; S=20; LH STG
|
195.200.12
|
|
Stoc Producător
|
1.949,84 RON + TVA ( 2.359,31 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=18x55; S=18; RH DR
|
195.180.11
|
|
Stoc Producător
|
1.470,37 RON + TVA ( 1.779,15 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=16x72; S=16; RH DR
|
195.165.11
|
|
Stoc Producător
|
1.358,54 RON + TVA ( 1.643,83 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=16x55; S=16; RH DR
|
195.160.11
|
|
Stoc Producător
|
1.190,83 RON + TVA ( 1.440,91 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=16x55; S=16; LH STG
|
195.160.12
|
|
Stoc Producător
|
1.190,83 RON + TVA ( 1.440,91 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=16x35; S=16; RH DR
|
195.161.11
|
|
Stoc Producător
|
958,94 RON + TVA ( 1.160,32 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=14x58; S=14; RH DR
|
195.140.11
|
|
Stoc Producător
|
932,69 RON + TVA ( 1.128,56 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=12x52; S=12; RH DR
|
195.122.11
|
|
Stoc Producător
|
679,40 RON + TVA ( 822,07 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=12x42; S=12; RH DR
|
195.121.11
|
|
Stoc Producător
|
634,70 RON + TVA ( 767,99 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=12x35; S=12; RH DR
|
195.120.11
|
|
Stoc Producător
|
571,12 RON + TVA ( 691,05 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=12x35; S=12; LH STG
|
195.120.12
|
|
Stoc Producător
|
571,12 RON + TVA ( 691,05 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=12,7x38,1; S=12,7; RH DR
|
195.506.11
|
|
Stoc Producător
|
695,43 RON + TVA ( 841,46 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=10x42; S=10; RH DR
|
195.101.11
|
|
Stoc Producător
|
473,41 RON + TVA ( 572,82 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=10x32; S=10; RH DR
|
195.100.11
|
|
Stoc Producător
|
420,13 RON + TVA ( 508,36 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=10x32; S=10; LH STG
|
195.100.12
|
|
Stoc Producător
|
420,13 RON + TVA ( 508,36 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=8x42; S=8; RH DR
|
195.082.11
|
|
Stoc Producător
|
364,08 RON + TVA ( 440,54 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=8x32; S=8; RH DR
|
195.081.11
|
|
Stoc Producător
|
284,13 RON + TVA ( 343,80 RON )
|
||
|
CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii, D=8x32; S=8; LH STG
|
195.081.12
|
|
Stoc Producător
|
284,13 RON + TVA ( 343,80 RON )
|
Descriere
Datorită muchiei de tăiere în spirală, care se află în contact constant cu piesa de prelucrat, aceste scule permit o tăiere lină, spre deosebire de sculele convenționale, care sunt în contact intermitent cu piesa de prelucrat. Realizeaza taieri mai curate in materiale: rasinoase, lemn de esenta tare, placaj, composite etc.Aceste noi freze spiralate cu tije de 6 - 8 - 12 mm și 6,35 - 12,7 mm permit utilizarea cu CNC și freze manuale.Testați calitatea extraordinară a acestor freze.
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 8 - 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 32 - 102 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 80 - 165 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 20 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | carbură solidă |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Configurare | Spiralat |
| Geometria vârfului de tăiere | spirală pozitivă (nu rupe materialul din partea de jos) |
| Metoda de coborâre recomandată | Treptat axial și lateral |
| Grupa de produse | 195 |
Pagină catalog
