| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=1,5
|
922.315.11B
|
47,6 mm
|
1,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
144,20 RON + TVA ( 174,49 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=2
|
922.320.11B
|
47,6 mm
|
2 mm
|
|
Stoc Producător
|
144,20 RON + TVA ( 174,49 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=2,5
|
922.325.11B
|
47,6 mm
|
2,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
144,20 RON + TVA ( 174,49 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=3
|
922.330.11B
|
47,6 mm
|
3 mm
|
|
Stoc Producător
|
167,97 RON + TVA ( 203,24 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=3,5
|
922.335.11B
|
47,6 mm
|
3,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
146,33 RON + TVA ( 177,06 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=4
|
922.340.11B
|
47,6 mm
|
4 mm
|
|
Stoc Producător
|
170,13 RON + TVA ( 205,86 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=5
|
922.350.11B
|
47,6 mm
|
5 mm
|
|
Stoc Producător
|
172,99 RON + TVA ( 209,32 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=6
|
922.360.11B
|
47,6 mm
|
6 mm
|
|
Stoc Producător
|
176,89 RON + TVA ( 214,03 RON )
|
Descriere
Utilizarea frezelor CMT cu trei margini este aproape nelimitată. Toate au un design anti-recul, vârfuri de carbură cu microparticule și un strat de PTFE antiaderent cu marcaj CMT portocaliu. Frezele pentru caneluri CMT sunt disponibile într-o gamă largă de rulmenți, inclusiv un rulment cu diametrul de 22 mm, adâncime de tăiere de 12,8 mm.
Parametrii
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Adâncime de lucru (H) | 12,8 |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Grosime corp sculă (P) | 1,07 mm |
| Grupa de produse | 7/8/922A/B |
Pagină catalog
