| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=1,5
|
722.315.11A
|
47,6 mm
|
1,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
167,97 RON + TVA ( 203,24 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=2
|
722.320.11A
|
47,6 mm
|
2 mm
|
|
Stoc Producător
|
167,97 RON + TVA ( 203,24 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=2,5
|
722.325.11A
|
47,6 mm
|
2,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
167,97 RON + TVA ( 203,24 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=3
|
722.330.11A
|
47,6 mm
|
3 mm
|
|
Stoc Producător
|
167,97 RON + TVA ( 203,24 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=3,5
|
722.335.11A
|
47,6 mm
|
3,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
170,13 RON + TVA ( 205,86 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=4
|
722.340.11A
|
47,6 mm
|
4 mm
|
|
Stoc Producător
|
170,13 RON + TVA ( 205,86 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=5
|
722.350.11A
|
47,6 mm
|
5 mm
|
|
Stoc Producător
|
172,99 RON + TVA ( 209,32 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut cu rulment de copiere, I=6
|
722.360.11A
|
47,6 mm
|
6 mm
|
|
Stoc Producător
|
176,89 RON + TVA ( 214,03 RON )
|
Descriere
Utilizarea frezelor CMT cu trei margini este aproape nelimitată. Toate au un design anti-recul, vârfuri de carbură cu microparticule și un strat de PTFE antiaderent cu marcaj CMT portocaliu. Frezele pentru caneluri CMT sunt disponibile într-o gamă largă de rulmenți, inclusiv un rulment cu diametrul de 22 mm, adâncime de tăiere de 12,8 mm.
Parametrii
| Lungime totală sculă (L) | 45 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Adâncime de lucru (H) | 12,8 |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Rulment de ghidare | există |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Configurare | A+B |
| Grosime corp sculă (P) | 1,07 mm |
| Grupa de produse | 7/8/922A/B |
Pagină catalog
