| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză pentru nut de tip T, D=28x11x13,5; S=12,7
|
850.603.11
|
28 mm
|
13,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
246,45 RON + TVA ( 298,20 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut de tip T, D=28x11x13,5; S=12
|
950.603.11
|
28 mm
|
13,5 mm
|
|
Stoc
|
246,45 RON + TVA ( 298,20 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut de tip T, D=28x11x13,5; S=8
|
950.103.11
|
28 mm
|
13.5 mm
|
|
Stoc Producător
|
246,45 RON + TVA ( 298,20 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut de tip T, D=30x9,5x17,5; S=12,7
|
850.601.11
|
30 mm
|
17,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
246,45 RON + TVA ( 298,20 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut de tip T, D=30x9,5x17,5; S=12
|
950.601.11
|
30 mm
|
17,5 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
246,45 RON + TVA ( 298,20 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut de tip T, D=32x8,7-15x20; S=12
|
950.604.11
|
32 mm
|
20 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
296,17 RON + TVA ( 358,37 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut de tip T, D=34,9x12,7x22,2; S=12,7
|
850.602.11
|
34,9 mm
|
22,2 mm
|
|
Stoc Producător
|
301,54 RON + TVA ( 364,87 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru nut de tip T, D=34,9x12,7x22,2; S=12
|
950.602.11
|
34,9 mm
|
22,2 mm
|
|
Stoc Producător
|
301,54 RON + TVA ( 364,87 RON )
|
Descriere
Cu frezele de tip T CMT, puteți face găuri care țin cadrul, placa sau orice panou perfect drept și atașat de perete. Aceste freze forează o gaură de intrare în lemn, apoi taie găurile și termină de găurit o gaură mai mare sub suprafață. Modul perfect de a fixa în siguranță suporturile de perete cu șuruburi și cuie.
Parametrii
| Diametru (d) | 8,7 - 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 56,3 - 66 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1+1/2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Geometria vârfului de tăiere | drept |
| Grupa de produse | 8/950.601-602 |
Pagină catalog
