| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză pentru planare blaturi acrilice, S=12,7
|
822.034.11
|
|
Stoc Producător
|
416,93 RON + TVA ( 504,48 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru planare blaturi acrilice, S=12
|
922.034.11
|
|
Stoc Producător
|
416,93 RON + TVA ( 504,48 RON )
|
||
|
CMT Freză pentru planare blaturi acrilice, S=8
|
922.035.11
|
|
Stoc Producător
|
336,71 RON + TVA ( 407,42 RON )
|
Descriere
Faceți adâncituri foarte netede și puțin adânci pe blaturile dvs. de lucru cu acest instrument cu 6 tăișuri. Vârfurile de tăiere radiale produc muchii plăcute la atingere și ușor de curățat. Perfect pentru casă și mobilier arhitectural, bucătărie, dulapuri de baie, dulapuri comerciale și multe altele. parametri tehnici -Otel super rezistent. -6 tăiș de precizie din carbură (Z6).
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 52 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 6,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 83,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 6buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Grupa de produse | 8/922.034 |