| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=3,2x9,5
|
714.032.11
|
3,2 mm
|
9,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
122,14 RON + TVA ( 147,79 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=6x12,7
|
714.060.11
|
6 mm
|
12,7 mm
|
|
Stoc Producător
|
138,86 RON + TVA ( 168,02 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=9,5x6,4
|
714.095.11
|
9,5 mm
|
6,4 mm
|
|
Stoc Producător
|
118,59 RON + TVA ( 143,49 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=12,7x9,5
|
714.127.11
|
12,7 mm
|
9,5 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
123,61 RON + TVA ( 149,57 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=15,8x9,5
|
714.160.11
|
15,8 mm
|
9,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
139,55 RON + TVA ( 168,86 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=19x11,3
|
714.190.11
|
19 mm
|
11,3 mm
|
|
Stoc Producător
|
151,33 RON + TVA ( 183,11 RON )
|
Descriere
Vă puteți personaliza ușile, fațadele sertarelor, panourile sau orice suprafață pe care o alegeți cu propriul motiv de frezare. Frezele cu capăt rotund CMT vă permit să gravați pe orice lemn sau produs din lemn. Oferim diametru complet și adâncime de tăiere pentru a obține efectul dorit. Utilizați un șablon personalizat pentru a crea fața ușilor și sertarelor cu adevărat unice. O compoziție specială de carbură super microgranulară a fost creată pentru a produce și menține o muchie ascuțită. Noua spirală cu unghi mic este proiectată special pentru tăierea curată a lemnului și pentru evacuarea eficientă a talasului. Uneltele funcționează mai rece, iar marginile rezistă mai mult.
Parametrii
| Lungime totală sculă (L) | 50,8 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | carbură solidă |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Rază ( R ) | 1,6 - 9,5 mm |
| Grupa de produse | 7/8/914 |
Pagină catalog
