| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=3,2x9,5
|
914.032.11
|
3,2 mm
|
9,5 mm
|
|
Ultimele 2 buc pe stoc
|
127,17 RON + TVA ( 153,87 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=6x12,7
|
914.060.11
|
6 mm
|
12,7 mm
|
|
Stoc
|
127,17 RON + TVA ( 153,87 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=9,5x6,4
|
914.095.11
|
9,5 mm
|
6,4 mm
|
|
Stoc Producător
|
118,59 RON + TVA ( 143,49 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=12,7x9,5
|
914.127.11
|
12,7 mm
|
9,5 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
123,61 RON + TVA ( 149,57 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=15,8x9,5
|
914.160.11
|
15,8 mm
|
9,5 mm
|
|
Ultimele 2 buc pe stoc
|
139,55 RON + TVA ( 168,86 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=19x11,5
|
914.190.11
|
19 mm
|
11,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
151,33 RON + TVA ( 183,11 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=19x25
|
914.191.11
|
19 mm
|
25 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
225,92 RON + TVA ( 273,36 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=22x25
|
914.221.11
|
22 mm
|
25 mm
|
|
Stoc
|
238,31 RON + TVA ( 288,35 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=25,4x16
|
914.254.11
|
25,4 mm
|
16 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
204,95 RON + TVA ( 248,00 RON )
|
Descriere
Vă puteți personaliza ușile, fațadele sertarelor, panourile sau orice suprafață pe care o alegeți cu propriul motiv de frezare. Frezele cu capăt rotund CMT vă permit să gravați pe orice lemn sau produs din lemn. Oferim diametru complet și adâncime de tăiere pentru a obține efectul dorit. Utilizați un șablon personalizat pentru a crea fața ușilor și sertarelor cu adevărat unice. O compoziție specială de carbură super microgranulară a fost creată pentru a produce și menține o muchie ascuțită. Noua spirală cu unghi mic este proiectată special pentru tăierea curată a lemnului și pentru evacuarea eficientă a talasului. Uneltele funcționează mai rece, iar marginile durează mai mult.
Parametrii
| Lungime totală sculă (L) | 50,8 - 73 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | carbură solidă / lipită |
| Material muchie tăietoare | HW carbură de tungsten / HWM carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Rază ( R ) | 1,6 - 12,7 mm |
| Grupa de produse | 7/8/914 |
Pagină catalog
