| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=6,35x15,9
|
814.564.11
|
6,35 mm
|
15,9 mm
|
|
Stoc Producător
|
182,52 RON + TVA ( 220,85 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=9,5x25,4
|
814.595.11
|
9,5 mm
|
25,4 mm
|
|
Stoc Producător
|
182,52 RON + TVA ( 220,85 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=12,7x31,7
|
814.627.11
|
12,7 mm
|
31,7 mm
|
|
Stoc Producător
|
188,58 RON + TVA ( 228,18 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=15,87x31,7
|
814.660.11
|
15,87 mm
|
31,7 mm
|
|
Stoc Producător
|
221,59 RON + TVA ( 268,12 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=19x31,7
|
814.690.11
|
19 mm
|
31,7 mm
|
|
Stoc Producător
|
227,30 RON + TVA ( 275,04 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=25,4x31,7
|
814.754.11
|
25,4 mm
|
31,7 mm
|
|
Stoc Producător
|
302,93 RON + TVA ( 366,54 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=31,75x18,5
|
814.817.11
|
31,75 mm
|
18,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
302,93 RON + TVA ( 366,54 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=38,1x31,75
|
814.880.11
|
38,1 mm
|
31,75 mm
|
|
Stoc Producător
|
409,48 RON + TVA ( 495,47 RON )
|
||
|
CMT Freză tip deget cu vârful rotund, D=50,8x31,75
|
814.990.11
|
50,8 mm
|
31,75 mm
|
|
Stoc Producător
|
542,01 RON + TVA ( 655,84 RON )
|
Descriere
Vă puteți personaliza ușile, fațadele sertarelor, panourile sau orice suprafață pe care o alegeți cu propriul motiv de frezare. Frezele cu capăt rotund CMT vă permit să gravați pe orice lemn sau produs din lemn. Oferim diametru complet și adâncime de tăiere pentru a obține efectul dorit. Utilizați un șablon personalizat pentru a crea fața ușilor și sertarelor cu adevărat unice. O compoziție specială de carbură super microgranulară a fost creată pentru a produce și menține o muchie ascuțită. Noua spirală cu unghi mic este proiectată special pentru tăierea curată a lemnului și pentru evacuarea eficientă a talasului. Uneltele funcționează mai rece, iar marginile durează mai mult.
Parametrii
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 - 73 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | carbură solidă |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Rază ( R ) | 3,2 - 25,4 mm |
| Grupa de produse | 7/8/914 |
Pagină catalog
