| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Diametru sculă (D): | Lungime de tăiere (I): | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freză tip sferă, D=12,7x11; S=12,7
|
868.627.11
|
12,7 mm
|
11 mm
|
|
Stoc Producător
|
139,21 RON + TVA ( 168,44 RON )
|
||
|
CMT Freză tip sferă, D=12,7x11; S=8
|
968.127.11
|
12,7 mm
|
11 mm
|
|
Ultimele 2 buc pe stoc
|
139,21 RON + TVA ( 168,44 RON )
|
||
|
CMT Freză tip sferă, D=15,87x14,2; S=12,7
|
868.658.11
|
15,87 mm
|
14,2 mm
|
|
Ultimele 2 buc pe stoc
|
154,89 RON + TVA ( 187,41 RON )
|
||
|
CMT Freză tip sferă, D=15,88x14,2; S=8
|
968.158.11
|
15,88 mm
|
14,2 mm
|
|
Stoc Producător
|
154,89 RON + TVA ( 187,41 RON )
|
||
|
CMT Freză tip sferă, D=19x17,4; S=12,7
|
868.690.11
|
19 mm
|
17,4 mm
|
|
Stoc Producător
|
174,03 RON + TVA ( 210,58 RON )
|
||
|
CMT Freză tip sferă, D=19,05x17,5; S=8
|
968.190.11
|
19,05 mm
|
17,5 mm
|
|
Ultimele 1 buc pe stoc
|
174,03 RON + TVA ( 210,58 RON )
|
||
|
CMT Freză tip sferă, D=25,4x23,5; S=12,7
|
868.754.11
|
25,4 mm
|
23,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
240,47 RON + TVA ( 290,97 RON )
|
||
|
CMT Freză tip sferă, D=25,4x23,5; S=12
|
968.754.11
|
25,4 mm
|
23,5 mm
|
|
Stoc Producător
|
240,47 RON + TVA ( 290,97 RON )
|
Descriere
Tăiați locașul țevilor sau cablurilor dintr-o singură mișcare folosind frezele sferice CMT. Reduceți efortul de frezare în așa fel încât să frezați un locaș drept în primul pas și apoi folosiți freza sferică pentru a forma locașul final.
Parametrii
| Lungime totală sculă (L) | 57,15 - 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 - 12,7 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Configurare | Concav |
| Rază ( R ) | 6,35 - 12,7 mm |
| Grupa de produse | 8/968 |
Pagină catalog
