| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Freze pentru decorațiuni, profil "E" , S=8
|
965.402.11
|
|
Stoc Producător
|
152,72 RON + TVA ( 184,79 RON )
|
||
|
CMT Freze pentru decorațiuni, profil "E" , S=6,35
|
865.402.11
|
|
Stoc Producător
|
152,72 RON + TVA ( 184,79 RON )
|
||
|
CMT Freze pentru decorațiuni, profil "E" , S=6
|
765.402.11
|
|
Stoc Producător
|
152,72 RON + TVA ( 184,79 RON )
|
Descriere
Realizați mobilier frumos și decorativ, uși de mobilier, sertare și primiți laude.
Aceste instrumente oferă noi și noi posibilități de prelucrare a panourilor și marginilor.
Indiferent dacă este clasic sau unic, rezultatul final va fi uimitor. Nu vei rămâne niciodată fără idei cu aceste instrumente creative.
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Diametru (d) | 1,3 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 10 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 50 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 - 8 mm |
| Fixarea muchiei de tăiere | lipit |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Sensul de rotație | RH dreapta |
| Configurare | D |
| Metoda de coborâre recomandată | Treptat axial și lateral |
| Rază ( R ) | 5 mm |
| Grupa de produse | 7/965.402 |
Pagină catalog
