| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Numărul de pânze de ferăstrău /set: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Pânză de fierăstrău sabie industrial pentru lemn și metal I = 205x19
|
JS1122HF-5
|
5 buc/set
|
|
Stoc Producător
|
101,61 RON + TVA ( 122,95 RON )
|
||
|
CMT Pânză de fierăstrău sabie industrial pentru lemn și metal I = 205x19
|
JS1122HF-20
|
20 buc/set
|
|
Stoc Producător
|
366,51 RON + TVA ( 443,48 RON )
|
Descriere
Pentru repararea paletilor pentru scânduri cu cuie grosime de 175 mm (7") sau metal, pentru tăierea tablelor metalice, tevilor, profilelor de aluminiu intre 3 mm si 12 mm (1/8" - 1/2"). Pentru tăiere flexibilă ,decupări
Parametrii
| Lungime totală (L) | 225 mm |
| Lungimea de tăiere (I) | 205 mm |
| Lățimea pânzei de ferăstrău (H) | 19 mm |
| Grosimea pânzei de ferăstrău (K) | 0.9 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 2,5 mm |
| Densitate dinte | 10 buc/inch (25,4 mm) |
| Materialul dinților de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Domeniul de utilizare | Lemn și metal |
| Caracteristicile pânzei de ferăstrău | Flexibil: rezistență îndelungată |
| Pentru tăieri drepte, fine | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului cu cuie | Excelent |
| Pentru tăiat paleți | Excelent |
| Pentru tăiat țevi | Excelent |
| Pentru tăiat țevi si diferite profile | Excelent |
| Pentru tăiat țevi de apă,canalizare | Excelent |
| Pentru tăiat plăci metalice | Excelent |
| Grosime maximă piesă de debitat | 175 mm |
| Gama de produse | JS1122HF |
Pagina de catalog
