| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Numărul de pânze de ferăstrău /set: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Pânză de fierăstrău sabie industrial pentru tablă, țeavă,profile pline I = 205x22
|
JS1120CF-5
|
5 buc/set
|
|
Stoc Producător
|
173,68 RON + TVA ( 210,16 RON )
|
||
|
CMT Pânză de fierăstrău sabie industrial pentru tablă, țeavă,profile pline I = 205x22
|
JS1120CF-20
|
20 buc/set
|
|
Stoc Producător
|
586,71 RON + TVA ( 709,92 RON )
|
Descriere
Grosimea materialului plăcilor metalice de la 4 mm la 12 mm (5/32 "- 1/2"), tăierea țevilor cu pereți groși și a profilelor cu o grosime mai mică de 100 mm (4 "). Ideal pentru tăieri de țevi, lucrări de reparare și demolare. Tăiere brută puternică.
Parametrii
| Lungime totală (L) | 225 mm |
| Lungimea de tăiere (I) | 205 mm |
| Lățimea pânzei de ferăstrău (H) | 22 mm |
| Grosimea pânzei de ferăstrău (K) | 1.6 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 2,9 mm |
| Densitate dinte | 9 buc/inch (25,4 mm) |
| Materialul dinților de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Domeniul de utilizare | Metal |
| Caracteristicile pânzei de ferăstrău | Dur: puternic și precis |
| Pentru tăieri drepte ,grosiere | Excelent |
| Pentru tăiat țevi | Excelent |
| Pentru tăiat țevi si diferite profile | Excelent |
| Pentru tăiat țevi de apă,canalizare | Excelent |
| Pentru tăiat plăci metalice | Excelent |
| Pentru material subțire și gros | Excelent |
| Grosime maximă piesă de debitat | 4-12 mm |
| Gama de produse | JS1120CF |
Pagina de catalog
