| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Numărul de pânze de ferăstrău /set: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Pânză de fierăstrău sabie industrial pentru tăierea tablei, barelor, profilelor pline I = 130x19
|
JS922BF-5
|
5 buc/set
|
|
Stoc Producător
|
73,20 RON + TVA ( 88,57 RON )
|
||
|
CMT Pânză de fierăstrău sabie industrial pentru tăierea tablei, barelor, profilelor pline I = 130x19
|
JS922BF-20
|
20 buc/set
|
|
Stoc Producător
|
254,33 RON + TVA ( 307,74 RON )
|
Descriere
Recomandat tablei și tuburilor metalice groase cu o grosime a materialului de 3 până la 8 mm (1/8 "la 5/16"). pentru tăierea barelor pline și a profilelor cu un diametru mai mic de 100 mm (4 "). Tăiere rapidă.
Parametrii
| Lungime totală (L) | 150 mm |
| Lungimea de tăiere (I) | 130 mm |
| Lățimea pânzei de ferăstrău (H) | 19 mm |
| Grosimea pânzei de ferăstrău (K) | 0.9 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1,8 mm |
| Densitate dinte | 14 buc/inch (25,4 mm) |
| Materialul dinților de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Domeniul de utilizare | Metal |
| Caracteristicile pânzei de ferăstrău | Flexibil: rezistență îndelungată |
| Pentru tăieri drepte, fine | Excelent |
| Pentru tăiat țevi | Excelent |
| Pentru tăiat țevi si diferite profile | Excelent |
| Pentru tăiat țevi de apă,canalizare | Excelent |
| Pentru tăiat plăci metalice | Excelent |
| Grosime maximă piesă de debitat | 3-8 mm |
| Gama de produse | JS922BF |
Pagina de catalog
