Descriere
Duritate (HV10): 2.250 - Rezistentă la tractiune transversala (N/mm2): 2.400. Noua clasă de nanoparticule pentru o rezistentă maximă la uzura. Eficiență mai mare ,durată de viață mai bună. Duritate îmbunătățită.
Parametrii
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pretăietoare |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
| Lungime (L) | 12 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Unghi de tăiere (A/α) | 35° |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
| Număr gaură- plăcuță | 1 buc |
| Pentru lemn, esență moale | Excelent |
| Pentru lemn ,esență tare | Excelent |
| Pentru PAL | Excelent |
| Pentru MDF | Excelent |
| Pentru HDF | Excelent |
| Pentru plastic | Excelent |
| Gama de produse | 790 |
Pagina de catalog
