| imagine: | nume: | Cod articol producător: | Ambalare: | Atribute: | Stoc: | Preţ: | În coş |
|
CMT Pânză de fierăstrău pendular industrial pentru tăieri drepte 5 buc I = 75
|
JT101B-5
|
5 buc/pachet
|
|
Ultimele 2 pachet pe stoc
|
21,66 RON + TVA ( 26,20 RON )
|
||
|
CMT Pânză de fierăstrău pendular industrial pentru tăieri drepte 25 buc I = 75
|
JT101B-25
|
25 buc/pachet
|
|
Stoc Producător
|
104,04 RON + TVA ( 125,88 RON )
|
Descriere
Pânză de fierăstrău industrial pentru tăieri fine, drepte în lemn moale și tare, placaj, osb și materiale plastice.3 mm până la 30 mm Recomandat si pentru decupări
Parametrii
| Lungime totală (L) | 100 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 75 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 2,5 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 10 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Domeniu de utilizare | Lemn |
| Tăieri drepte curate | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență tare | Excelent |
| Pentru tăiere OSB | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Pentru tăiere PAL | Excelent |
| Pentru tăiere PAL melaminat și blaturi de bucătărie | Excelent |
| Grosimea maximă de tăiere | 3-30 mm |
| Categorii de produse | JT101B |
Pagina de catalog
