Descriere
Pentru țevi, profile speciale din aluminiu, subțiri și groase, de la 3 mm până la 15 mm (1/8 "~ 5/8") cu un diametru 30 mm (1-1 / 4 "), și pentru plastic și fibră de sticlă.
Parametrii
| Lungime totală (L) | 100 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 75 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 3 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 8 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | oțel rapid HSS |
| Tăieri drepte curate | Excelent |
| Pentru tăiere tablă | Excelent |
| Pentru tăierea aluminiului și a metalelor neferoase | Excelent |
| Pentru tăierea țevilor | Excelent |
| Pentru tăiere PVC | Excelent |
| Pentru tăierea materialului din fibră de sticlă | Excelent |
| Grosimea maximă de tăiere | 3-30 mm |
| Categorii de produse | Lamă de fierăstrău |
Pagina de catalog
