Descriere
Pânză de fierăstrău pendular industrial pentru tăieri curbe, lemn moale și tare.Tăiere fină pe ambele fețe. Pentru placaj, PAL, mdf, materiale laminate . 1,5 mm până la 15 mm
Parametrii
| Lungime totală (L) | 76 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 50 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1,4 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 20 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Domeniu de utilizare | Lemn |
| Pentru tăieri curbe fine | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență tare | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Pentru tăiere PAL | Excelent |
| Pentru tăiere PAL melaminat și blaturi de bucătărie | Excelent |
| Grosimea maximă de tăiere | 1,5-15 mm |
| Categorii de produse | JT101AO-5 |
Pagina de catalog
