Descriere
Pentru tăieri drepte în plăci de metal subțiri și groase de la 1,5 mm la 10 mm (1/16 "~ 3/8"), pentru țevi și profile din plastic și aluminiu, diametru 30 mm (1-1 / 4 "),din oțel inoxidabil de la 1,5 mm la 3 mm (1/16 "~ 1/8")
Parametrii
| Lungime totală (L) | 100 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 75 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1,2-2,6 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 10-21 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | oțel rapid HSS |
| Domeniu de utilizare | Metal |
| Tăieri drepte curate | Excelent |
| Pentru tăiere tablă | Excelent |
| Pentru tăierea aluminiului și a metalelor neferoase | Excelent |
| Pentru tăierea țevilor | Excelent |
| Pentru tăiere tablă inox | Excelent |
| Pentru tăiere PVC | Excelent |
| Pentru tăierea oțelului inoxidabil | Excelent |
| Grosimea maximă de tăiere | 3-30 |
| Categorii de produse | Lamă de fierăstrău |
Pagina de catalog
