Descriere
Recomandat pentru tăieri drepte, lemn esență tare și moale, placaj, PAL și materiale plastice de la 7 mm la 65 mm.
Parametrii
| Lungime totală (L) | 116 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 90 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 3 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 8 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Domeniu de utilizare | Lemn |
| Tăieri drepte curate | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Pentru tăiere PAL | Excelent |
| Pentru tăiere PVC | Excelent |
| Grosimea maximă de tăiere | 7-65 mm |
| Categorii de produse | JT301CD-5 |
Pagina de catalog
