Descriere
Pentru tăiere rapidă și brută pentru o suprafață aspră. Pentru răsinoase, placaj, OSB, 4 - 60 mm
Parametrii
| Lungime totală (L) | 100 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 75 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 3 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 8 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Domeniu de utilizare | Lemn |
| Pentru tăieri drepte grosiere | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență tare | Excelent |
| Pentru tăiere OSB | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Grosimea maximă de tăiere | 4-60 mm |
| Categorii de produse | JT111C-5 |
Pagina de catalog
