Descriere
Pentru tăieri drepte in lemn cu cuie / metal, PAL și placaj 60 mm,pentru tablă, profile de aluminiu (3-18 mm),pentru plastic armat cu fibra de sticla / epoxidic 60 mm
Parametrii
| Lungime totală (L) | 132 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 100 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1,7-2,6 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 10-15 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Domeniu de utilizare | Lemn și metal |
| Tăieri drepte curate | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Pentru tăiere PAL melaminat și blaturi de bucătărie | Excelent |
| Pentru tăiere tablă | Excelent |
| Pentru tăierea aluminiului și a metalelor neferoase | Excelent |
| Pentru tăiere lemn cu cuie | Excelent |
| Pentru tăierea materialului din fibră de sticlă | Excelent |
| Categorii de produse | Lamă de fierăstrău |
Pagina de catalog
