Descriere
Pentru tăierea lemnului cu cuie grosime de până la 175 mm sau tablă, tablă, de la 3 mm până la 10 mm (1/8 "la 3/8"),profile de aluminiu, plastic armat cu sticlă/epoxidice la 175 mm (7" )cu o grosime mai mică.Pentru tăiere flexibilă fină, ducupări
Parametrii
| Lungime totală (L) | 300 mm |
| Lungimea de tăiere (I) | 280 mm |
| Lățimea pânzei de ferăstrău (H) | 19 mm |
| Grosimea pânzei de ferăstrău (K) | 0.9 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1,8 - 2,6 mm |
| Densitate dinte | 10 - 14 buc/inch (25,4 mm) |
| Materialul dinților de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Domeniul de utilizare | Lemn și metal |
| Caracteristicile pânzei de ferăstrău | Flexibil: rezistență îndelungată |
| Pentru tăieri drepte, fine | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului cu cuie | Excelent |
| Pentru tăiat plastic | Excelent |
| Pentru tăiat material rășină epoxidică | Excelent |
| Pentru tăiat țevi | Excelent |
| Pentru tăiat țevi si diferite profile | Excelent |
| Pentru tăiat țevi de apă,canalizare | Excelent |
| Pentru tăiat plăci metalice | Excelent |
| Grosime maximă piesă de debitat | 250 mm |
| Gama de produse | JS1122VF |
Pagina de catalog
