Descriere
Recomandat pentru tăierea profilelor de lemn, metal și plastic cu o grosime mai mică de 100 mm (4"), plăci de gips-carton, pentru materiale plastice armate cu fibră de sticlă / epoxidice mai subțire de 50 mm (2 ") pentru rame de ferestre din lemn sau metal.Excelent pentru decupări.
Parametrii
| Lungime totală (L) | 150 mm |
| Lungimea de tăiere (I) | 130 mm |
| Lățimea pânzei de ferăstrău (H) | 19 mm |
| Grosimea pânzei de ferăstrău (K) | 1.25 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 4,3 mm |
| Densitate dinte | 6 buc/inch (25,4 mm) |
| Materialul dinților de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Domeniul de utilizare | Lemn și metal |
| Caracteristicile pânzei de ferăstrău | Dur: puternic și precis |
| Pentru tăieri drepte ,grosiere | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului cu cuie | Excelent |
| Pentru tăiat plăci | Excelent |
| Pentru tăiat plastic | Excelent |
| Pentru tăiat material rășină epoxidică | Excelent |
| Pentru tăiat țevi | Excelent |
| Pentru tăiat țevi si diferite profile | Excelent |
| Pentru tăiat țevi de apă,canalizare | Excelent |
| Pentru tăiat rigips | Excelent |
| Grosime maximă piesă de debitat | 100 mm |
| Gama de produse | JS611DF |
Pagina de catalog
