Descriere
Recomandat pentru tăierea foilor cu grosimea materialului de la 0,7 mm până la 3 mm, țevi subțiri și profile cu un diametru mai mic de 175 mm (7 "), pentru tăiere încasată,
Parametrii
| Lungime totală (L) | 225 mm |
| Lungimea de tăiere (I) | 205 mm |
| Lățimea pânzei de ferăstrău (H) | 19 mm |
| Grosimea pânzei de ferăstrău (K) | 0.9 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 1 mm |
| Densitate dinte | 24 buc/inch (25,4 mm) |
| Materialul dinților de ferăstrău | Bimetal, 8% Cobalt |
| Caracteristicile pânzei de ferăstrău | Flexibil: rezistență îndelungată |
| Pentru tăieri drepte, fine | Excelent |
| Pentru tăiat țevi | Excelent |
| Pentru tăiat țevi si diferite profile | Excelent |
| Pentru tăiat țevi de apă,canalizare | Excelent |
| Pentru tăiat plăci metalice | Excelent |
| Grosime maximă piesă de debitat | 0,7-3 mm |
| Gama de produse | JS1122AF |
Pagina de catalog
