Descriere
Recomandat pentru lemn de rasinoase, OSB, placaj de la 2 mm la 15 mm,
Parametrii
| Lungime totală (L) | 76 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 50 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 2 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 12 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Domeniu de utilizare | Lemn |
| Pentru tăieri curbe fine | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăiere OSB | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Grosimea maximă de tăiere | 2-15 mm |
| Categorii de produse | JT119BO-5 |
Pagina de catalog
