Descriere
Pânză de fierăstrău industrial CMT pentru tăiere rapidă, curbe Pentru tăierea lemnului de esență moale și a lemnului de esență tare 5–60 mm, pentru placaj, OSB, pentru decupăriDesign special duo pentru tăierea rapidă a arcului de cerc
Parametrii
| Lungime totală (L) | 100 mm |
| Adâncime de tăiere (I) | 75 mm |
| Dimensiune dinte (TS) | 4 mm |
| Densitatea dinților de ferăstrău (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
| Material dinți de ferăstrău | Oțel cu conținut ridicat de carbon |
| Domeniu de utilizare | Lemn |
| Pentru tăieri curbe grosiere | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență moale | Excelent |
| Pentru tăierea lemnului de esență tare | Excelent |
| Pentru tăiere OSB | Excelent |
| Pentru tăiere placaj , stratificat | Excelent |
| Grosimea maximă de tăiere | 5-60 mm |
| Categorii de produse | JT244DDC-5 |
Pagina de catalog
