Parametrii
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe profilate cu rază |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
| Lungime (L) | 50 mm |
| Lățime(H/W) | 30 mm |
| Grosime (K/T/P) | 2 mm |
| Număr muchie (Z) | 1buc |
| Număr gaură- plăcuță | 2 buc |
| Pentru MDF | Excelent |
| Gama de produse | 615 |
Pagină catalog
