Descriere
Oțel super dur.
3 muchii de precizie HWM [Z3].
Tijă plată cu șurub de reglare a lungimii.
Pentru mașini de găurit CNC și automate.
Parametrii
| Diametru sculă (D) | 19,5 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x48 mm |
| Muchie tăietoare (I) | 9 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr muchii tăietoare (Z) | 3 buc |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Configurare ax | secțiune transversală a cercului aplatizat |
| Configurare | zencuitor cu vîrf de 90° |
| Categoria de produse | 521 |