Filtru produse
07. P+ HBS400N Fierăstrău cu bandă
P+ HBS 400N, Fierăstrău cu bandă, 400 V
| Motor | 1,5 kW |
| Diametrul volantei banzic | 400 mm |
| Lățime de tăiere | 375 mm |
07. P+ SB250 Fierăstrău circular, 1,5 kW, 230V
P+ SB250 Fierăstrău circular, 1,5 kW, 230V
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 82 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 254 x 30 mm |
| Motor | 1.5 kW |
07. Robland FZ400M Circular de formatizat panouri
Pe lângă modelul de mare succes Robland Z400M, a apărut acum și modelul mai mic FZ400M pe piață.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 125 mm |
| Lungime masă mobilă | 3200 mm |
| Lungime de tăiere | 3500 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 400 x 30 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 350 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1250 mm |
| Motor | 4.4 kW |
07. Robland Z3200/Z400X3 Circular de formatizat panouri 7 kW cu pretăietor
Ridicarea , înclinarea pânzei circulare și reglarea riglei paralele este motorizat. Posibilitate de memorare a anumitor dimensiuni setate între pânză și riglă paralelă.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 125 mm |
| Lungime masă mobilă | 3200 mm |
| Lungime de tăiere | 3500 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 400 x 30 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 350 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1250 mm |
| Motor | 7 kW |
07. VIRUTEX PEB200 mașină manuală de aplicat folie cant
Virutex PEB200 este o mașină manuală de aplicat folie cant cu rezervor de clei Este rcomandată atelierelor mici Mașina are în dotare un element de fixare cu care poate fi fixată pe masă
| Grosimea cantului | 0,4 - 3 mm |
| Lațimea cantului | 10 - 62 mm |
| Viteză de avans | 3,6 m/min |
07. Virutex PL11 șablon îmbinare
07. Virutex TM233W Fierăstrău unghiular cu masă superioară pentru tăierea aluminiu + PVC + lemn
| Configurare | Fierăstrău circular unghiular cu masă superioară |
| Putere motor | 1500 W |
| Diametrul pânzei de fierăstrău | 300 mm |
| Tăiere la 0 ° x 0 ° | 160 x 95 mm |
07.P+ Telecomandă tip B 400V 50Hz
Compatibil cu următoarele modele:
08. CMT Freză elicoidală din carbură solidă cu spărgător de așchii pentru grinzi stratificate
| Diametru sculă (D) | 40 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 165 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 235 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3Rbuc |
| Diametru coadă (S) | 30 mm |
| Material muchie tăietoare | HSS oțel rapid |
08. CMT300 șablon universal pentru îmbinare
08. Comatic DR500 (C) mașină de căntuit mobil
Comatic DR500 (C) este o mașină mobilă de aplicat cant care poate fi operată și cu o baterie, astfel încât este posibil să o utilizeze fără fir, ceea ce oferă utilizatorului o libertate deosebit de mare cu toate avantajele căntuirii marginilor mobile în comparație cu mașinile instalate .
| Grosimea cantului | 0,4 - 3 mm |
| Lațimea cantului | 10 - 65 mm |
| Viteză de avans | 4 m/min |
08. OAV MAX 340M Mașină automată de aplicat cant
MAX340M Mașina de căntuit a marginilor OAV este echipat cu o unitate de control PLC, afișaj LED și tastatură, are cunoștințe de bază înalte și un preț competitiv.
| Grosimea piesei de prelucrat | 12 - 45 mm |
| Grosime cant abs | 0,4 - 3 mm |
| Grosime furnir (max.) | max. 4 mm |
| Unitate de frezare inferioară/superioară | dotare de bază |
| Unitate de țitling | dotare de bază |
| Unitate de polișare | dotare de bază |
| Viteza de avans | 5 m/min |